Про нас

Ласкаво просимо на відпочинок у «Купаву» - унікальне місце, де панує атмосфера затишку та гостинності

«Є в Україні районове місто, що зберегло одвічну свіжість… Тут по-домашньому затишні вулиці, а кожне дерево виплекане, мов довгождана дитина…Тут вечори огортаються такою тишею, що навіть машини проїжджають навшпиньках… Це Миргород» .

А. Дімаров

Так і є! А ще в нашому місті-курорті  можна прогулятися березовим гаєм, помилуватися славнозвісною Миргородською калюжею з прекрасними лебедями та гоголівськими персонажами навколо неї, відвідати музей художньої кераміки, покататися на конях Дібрівського кінного заводу (у с. Дібрівці) та скуштувати найсмачніше в Україні сало.

   «А де зупинитися?» – спитаєте ви. Звичайно у нас: у заміському комплексі відпочинку «Купава», що знаходиться за 2,8 км від Миргорода, в екологічно чистому, спокійному та затишному місці.

    Пропонуємо вам 7 світлих та комфортних номерів з неповторним дизайном: 3 стандарти, 3 напівлюкси та один розкішний  люкс.

    Саме у нас ви можете відволіктися від усіх своїх проблем, сидячи в  кафе за чашечкою  запашної кави, чи  в альтанці на березі невеличкої водойми, слухаючи навесні та влітку спів солов’їв та смакуючи шашлик, приготований на мангалі.

   Хочете розважитися більш активно? Тоді до ваших послуг більярд та караоке-бар. Діловим людям, які люблять поєднувати роботу з відпочинком, пропонуємо просторий конференц-зал  для презентацій та проведення бізнес-заходів.

    А наш СПА-комплекс – це справжня насолода для тіла та душі! 

              Спочатку прогрійтеся як слід у сауні(всього їх 4 на ваш вибір). Потім можна поніжитися у джакузі  чи поплавати в одному з чотирьох басейнів (3 закритих: великий для дорослих та 2 дитячих,  і один відкритий на свіжому повітрі). Тоді пропартеся в фітобочці, вбираючи аромати цілющих трав. Наостанок завершіть  СПА-процедури приємним масажем – і повне очищення та релакс вам гарантовані!    

Scroll to Top